מתוך הבלוג

מייטי פלוס וופורייזר גרסה משודרגת של המייטי המקורי

מייטי פלוס וופורייזר | MIGHTY+ Vaporizer ציוד נלווה

יצא לכם להכיר את המייטי המקורי? זוהי יכולה להיות הסיבה שבגללה אתם כאן. המייטי המקורי עשה עבודה מעולה בזמן שהוא יצא לשוק, אך היום הוא כבר לא עומד בציפיות. מהסיבה הזאת יצא לשוק מייטי פלוס שהוא הגרסה המשודרגת של אותו מייטי מקורי. וופורייזר Mighty+ מביא איתו חידושים שהופכים את חווית העישון לחוויה פשוטה וידידותית. כל מה שהיה בעייתי במייטי המקורי טופל, כעת אתם יכולים להנות ממכשיר שמתאים לכם כמו כפפה ליד. אפשר להגיד בפה מלא כי כל החוויה שאותה הכרתם עד כה הולכת להשתנות ללא היכר. הפטנט שעליו מתבסס המייטי פלוס מאפשר את החימום הטוב בעולם נכון להיום. כתוצאה מכך האידוי הופך להיות מעולה, דבר שאי אפשר להגיד על כל וופורייזר נייד שבו תוכלו להשתמש. שכחתם לכבות את המכשיר לאחר השימוש? המכשיר יודע לכבות את עצמו לאחר זמן קצוב שבו לא נעשה בו שימוש. אין סיבה שתישארו מאחור בכל מה שנוגע לחוויה הספציפית הזאת שחייבת להיות כיפית ומהנה. המייטי+ הוא מכשיר האידוי הנייד הכי טוב שתוכלו לרכוש!

Mighty+ מכשיר אידוי קל להפעלה

הבעיה העיקרית שלכם הם מכשירי האידוי האחרים היא שהם היו מאוד מסורבלים? MIGHTY PLUS+ Vaporizer נוצר על מנת לשנות את המציאות הזאת. מי שיסתבך עם הפעלת המכשיר ימצא את עצמו נמנע מלהשתמש בו באופן קבוע. למה שתצטרכו לשבור את הראש כדי להנות ממכשיר האידוי שאותו רכשתם? MIGHTY PLUS מציג הפעלה פשוטה שכתוצאה ממנה יהיה ניתן להשיג תוצאות ללא פשרות. איך מפעילים את המכשיר? ממלאים את התא בצמח גרוס על פי הבחירה שלכם. פתיחת תא המילוי תהיה קלה במיוחד, אף אחד לא מסתבך עם הפעולה הזאת. לאחר שמילאתם את המכשיר בצמח גרוס כל מה שנשאר לכם לעשות זה רק להדליק אותו. כפתור ההדלקה נמצא במקום בולט לעין, אין סיבה שתפספסו אותו. אחרי שאתם מדליקים תוכלו להתחיל לעשן את הצמח הגרוס שאותו הכנסתם למכשיר. הצג הדיגיטלי המתקדם יאפשר לכם להיות בכל רגע נתון עם האצבע על הדופק. תוכלו לדעת מתי תצטרכו למלא את המכשיר מחדש או להטעין אותו לשימוש חוזר.

עיצוב חדשני ומרשים

הנראות של מכשיר האידוי חייבת להיות כזאת שלא תשאיר לכם מקום לספקות. הרי אם העיצוב לא יהיה לטעמכם תתביישו להוציא את מכשיר האידוי בכל מיני מצבים שונים. העיצוב של מכשיר האידוי Mighty+ הוא עיצוב חדשני ומעודכן, כזה שלא יביך אתכם. החומרים שמהם מיוצר המכשיר נבחרו בקפידה על מנת להעניק לו מראה אחר. ככל הנראה לא יצא לכם לראות עד כה מכשירי אידוי שדומים בנראות למכשיר הזה. החומרים מאפשרים לכם להשתמש במכשיר הזה באופן יומיומי, מבלי שתרגישו שהוא נשחק במהרה. במזג האוויר הישראלי שחם בכל ימות השנה תרצו לדעת כי המכשיר עצמו מחזיק מעמד. וופורייזר מייטי פלוס יוצר בין היתר על מנת להתאים גם לתנאי מזג אוויר קיצוניים לכאן או לכאן. כמובן שאסור לשכוח את חווית השימוש שנשמרה ברמה גבוהה גם בעת תכנון המכשיר. המטרה היא שתוכלו בקלות לתפעל אותו עם העיצוב ששם דגש עם חווית משתמש יוצאת מגדר הרגיל.

Mighty+ מציע תא מילוי גדול עם ציפוי קרמי

תא המילוי של מכשיר האידוי MIGHTY PLUS הוא גדול בהשוואה לגרסאות קודמות. גם בהשוואה לוופורייזרים אחרים ניתן להגיד כי מדובר על תא מילוי בגודל שלא נראה כמותו. המטרה היא שלא תמצאו את עצמכם ממלאים את תא המילוי בכל פעם מחדש. תוכלו להכניס את הצמח הגרוס מתוך ידיעה כי עכשיו יהיה לכם שקט לזמן מה. מעבר לכל זה תא המילוי מצופה עם ציפוי קרמי מה שגורם לחוויית האידוי להיות חוויה טובה פי כמה. הציפוי לא רק מגביר את העמידות של הוופורייזר הספציפי הזה בהשוואה למתחרים. הוא מאפשר למקסם את איכות האדים ולהפוך את העישון למהנה במיוחד. כל מי שהתנסה עם וופורייזרים אחרים יספר על הבדל מהותי בין המייטי פלוס לבין כל השאר. אחת מהסיבות לכך היא שהציפוי הקדמי הופך את האידוי לאיכותי בהשוואה לשאר. זוהי הסיבה שבגללה גם אתם צריכים לבחור בוופורייזר MIGHTY PLUS.

בקרת טמפרטורה ואיכות אדים מהשורה הראשונה

הוופורייזר מייטי פלוס כולל שיטת חימום יעילה מאוד כדי להביא לאיכות מעולה כל כך של אדים. הוא משלב הסעה עם קצת עזרה של הולכה. אז מה שקורה כאן הוא שהאוויר החם עובר דרך התא בזמן שהתא עצמו מחומם. כתוצאה מכך, הוופורייזר שומר על הטמפרטורה היציבה זמן רב יותר. בנוסף לכך, הוא מאפשר שליטה מלאה בטמפרטורה. אתה יכול להגדיר את הטמפרטורה בין 104°F (40°C) ל-410°F (210°C) במרווח של 1°. ולהגדיר את זה זה, זה מאוד קל. המכשיר מציג מסך גדול ושלושה כפתורים גדולים המובנים מאליהם. יתרה מכך, זמן החימום קצר, פחות מדקה, והוופורייזר זוכר את הטמפרטורה האחרונה, כך שלא צריך להגדיר אותה ידנית בכל פעם.

מייטי פלוס מגיע פונקציות שימושיות

מייטי פלוס מציג פונקציות הכרחיות כמו כיבוי אוטומטי וטעינת מעבר. הכיבוי האוטומטי יכבה את המכשיר לאחר 2 דקות. אם אינך רוצה, לחץ על הכפתור הכתום במהלך השימוש. הכיבוי האוטומטי יתרום לחיסכון בחיי הסוללה. עם זאת, למייטי חיי סוללה ארוכים מאוד הודות לשתי סוללות 2668mAh שלו. לכן לא תצטרכו לטעון אותו בתדירות כמו מכשירי אידוי אחרים. זמן הטעינה הוא כ-90 דקות. אבל המכשיר תומך בטעינת מעבר, כך שתוכלו להתאדות בזמן הטעינה, וזה יתרון גדול. אם הסוללה ריקה, חבר אותה לחשמל, המתן כדקה אחת, ואתה מוכן להשתמש שוב.

נוח וקל לשימוש

המייטי+ קל לשימוש ומגיע עם אביזרים יקרי ערך: עזר המילוי, קפסולת המינון ומברשת הניקוי. הודות לכלי המילוי, קל למלא את המכשיר. השתמש בקפסולת המינון במקום לשפוך את העשב ישירות לתוך התא כדי לשמור על ניקיון. בנוסף, התא מתאים לכמות טובה של חומר עם קיבולת של עד 0.25 גרם של העשב האהוב עליך.

הטענה מלאה תוך פחות משעה

לא רוצים להמתין זמן רב עד שתוכלו להשתמש בוופורייזר? יהיה עליכם לחפש מכשיר אידוי שנטען תוך זמן קצר מאפס למאה דבר שלא יעכב אתכם. הטעינה במכשיר אידוי מייטי פלוס היא אחת מהנקודות הכי טובות בו. שכחתם להטעין את המכשיר ונגמרה הסוללה? זה לא אומר שיהיה עליכם לחכות זמן רב עד שהיא תטען במלואה. בזכות חיבור ה USB-C החדש ההטענה של המכשיר נעשית במהירות מסחררת כמו הטלפונים הסלולריים החדישים. עד כמה ההטענה מהירה לעומת כל מכשירי האידוי האחרים? אנו מדברים על הטענה מלאה שניתן לקבל אותה בתוך פחות משעה. במכשירי אידוי אחרים ההטענה יכולה לקחת כפול בזמן, אפילו בחלק מהמקרים מעבר לכך. אם כבר קונים מכשיר אידוי חדש מוטב כי הוא יהיה כזה שלא יגביל אתכם יתר על המידה. גם אם שכחתם להטעין את המכשיר זה לא אומר שיהיה עליכם לוותר על החוויה עצמה. בשימוש במטען של 45 וואט תוכלו לראות איך ההטענה מפתיעה אתכם לטובה.

השקעה ראויה

הודות לאיכויות הרבות של וופורייזר מייטי Plus הוא החזיק מעמד זמן רב מאוד בשוק למרות תג המחיר הגבוה. וופורייזר זה פודה את עצמו על ידי איכות ראויה להשקעה. הביצועים שלו הם ללא ספק הנכסים הטובים ביותר שלו. עם זאת, ייתכן שהגודל שלו לא יהיה נוח להרבה אנשים, ויש הרואים את העיצוב מעט מגושם. אם הגודל מציק לך מדי, האח הקטן יותר שלו הוא Crafty וופורייזר יכול להיות אופציה חלופית.

 אחריות ארוכה לשימוש ממושך

רכשתם מכשיר אידוי חדש? תרצו לדעת כי אינכם נאלצים להחליף אותו כעבור זמן מה. MIGHTY PLUS+ Vaporizer הוא מכשיר האידוי היחידי שמגיע עם אחריות מקיפה לזמן ממושך. המטרה היא שתדעו כי אתם רוכשים מכשיר אידוי שהולך לשרת אתכם בצורה נאמנה לאורך זמן. אחרי הרכישה לא תמצאו את עצמכם חוזרים שוב לנקודה שבה יהיה עליכם לחפש מכשיר אידוי חדש. אז למשך כמה זמן נמשכת האחריות של מכשיר האידוי מייטי פלוס? האחריות על המכשיר היא למשך שנתיים שלמות מהיום שבו רכשתם אותו. האחריות עצמה מסופקת ע"י חברת וולקנא שהיא היבואן הרשמי של מוצרי S&B בישראל. המשמעות היא שתוכלו להשתמש במכשיר זמן רב מבלי לחשוש מה עלול לקרות. המכשיר התקלקל? תוכלו לממש את האחריות שנמצאת ברשותכם כל עוד לא עברו שנתיים ממועד הרכישה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *