מתוך הבלוג

מדריך לבחירת גריינדר: למה לצפות כשבוחרים אחד

איך לבחור גריינדר

אם אתה משתמש בגריינדר, אתה אולי לוקח את היתרונות שלו קצת כמובנים מאליהם. זה אולי נראה לך מוזר אבל יש אנשים שעדיין מפרקים את הצמח עם אצבעות דביקות או תוחבים חתיכות שלמות לתוך קערות, מבלי להבין שהם שוללים ברצינות את העוצמה וההנאה של חווית העישון בכך. 

לא משנה אם אתה משתמש במריחואנה מסיבות רפואיות או לפנאי, קניית גריינדר איכותי צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך, למרות שבחירת גריינדרים עשויה להיראות כפשוטה, יש כמות מפתיעה של גורמים שחשוב לקחת בחשבון. זכור כי גריינדר יעיל יכולה לשפר את חווית העישון שלך בצורה משמעותית, לפני שנבדוק את המגוון העצום של הדגמים הזמינים וכיצד להשתמש בהם מלכתחילה, בואו נסתכל מדוע כדאי לכם לטחון את הניצן שלכם בכלל.

מה היתרון העיקרי בשימוש בגריינדר?

טחינת עשבים הופכת את ניצני הפרחים לעדינים המסייעים לזרימת אוויר אופטימלית. עצם ההכנסה של גוש שלם לקערת עישון תגרום לאיבוד החומר ושרפתו, ביצועי קנבינואידים חלשים וחוויה מופחתת בסך הכל. לשלוף את הגוש עם האצבעות או לחתוך אותו עם מספריים עוזר קצת אבל לא משתווה לזרימת האוויר החזקה שמקלה על טחינת הגראס שלך. אלה שמעדיפים לאדות ייהנו במיוחד משימוש במטחנה מכיוון שהעשב הטחון דק מאפשר גישה נוחה לטרפנים ולקנבינואידים בתהליך האידוי. התוצאה: תרופה יעילה יותר ו/או גבוהה יותר.

איך להשתמש בגריינדר?

אם אינך בטוח כיצד להשתמש במטחנה, אל תדאג – העיצוב הקלאסי של רוב הגריינדרים הוא אינטואיטיבי למדי. תרצה להתחיל בלשבור את הגושים שלך לחתיכות שיכולות להתאים בדרך כלל בין החישורים במטחנה. 

לאחר מכן, הנח אותו בתוך תא הטחינה, החזר את חתיכת המכסה, וסובב את המכסה קדימה ואחורה עד שהעשב מצטמצם לגרגר עדין. 

אם אתה משתמש בגריינדר המורכב מ 2 חלקים, הפרח יישאר ממש שם. אם יש לך מטחנה של 3 חלקים, הפרח הטחון ייפול אל תא התפיסה תוך כדי תנועה. ואם יש לך מטחנה של 4 חלקים, הקייף העודף ימשיך דרך מסך לתא תפיסת הקיף. אנחנו ניגע יותר בלכדי קיף מאוחר יותר, אבל לעת עתה, בואו נדבר על תחזוקה נכונה של הגריינדר, כמו איך לנקות אותו.

גריינדר נקי הוא גריינדר איכותי

כשאתה רואה את העשב בעל המרקם העדין שרק מחכה לעישון, אתה הולך להתפתות לצלול ישר פנימה. אבל תתאפק רגע; אתה פשוט מייצר ביעילות את הדגן המתוק שניתן לעשן. אתה חייב את זה קצת TLC. אם אתה רוצה לשמור על תוצאות הפרימיום האלה, תצטרך לשמור על המטחנה שלך נקייה, ואם זו מטחנת מתכת, ללא חלודה. אוקיי, אז אתה לא צריך לנקות אותו בכל פעם שאתה משתמש בו, אבל זה יותר מאשר יתרון לנקות אותו באופן חצי קבוע. ישנן כמה שיטות שונות שאתה יכול לגרום לגריינדרים  שלך להיראות נקיים שוב. לא משנה באיזו שיטה תבחר, תתחיל בפירוק המטחנה (לכן אם אתה משתמש במטחנת עשבים בת 4 חלקים, יש לפרק אותה לארבעת החלקים הבסיסיים שלה).

לאחר מכן, נגב את המטחנה עם חומר עיקור בטוח כמו אלכוהול איזופרופיל. אתה יכול אפילו להשתמש במברשת עם זיפים עדינים כדי באמת להיכנס פנימה ולהסיר כל פסולת ושאריות. 

אתה יכול גם לבחור להשרות את החלקים הבודדים באלכוהול. לאחר השריית החלקים, ייתכן שעדיין תצטרך להשתמש בכלי ניקוי כדי להגיע לשאריות העמידות ביותר.

אם לא תשטוף את מטחנת המריחואנה שלך באופן קבוע, תבחין בהתנגדות מוגברת כשאתה מנסה לסובב את המטחנה כדי לטחון את העשב. 

שרף דביק יעכב את המכניקה של העיצוב ודגמי מתכת עשויים להתחיל להראות סימני חלודה. הסימפטומים עשויים להיות שונים, אך ללא ספק התוצאות יהיו זהות: הגריינדר שלך לא יפעל בפוטנציאל המקסימלי שלו ומפגשי העישון שלך יסבלו מזה.

מספר התאים

אחת השאלות הראשונות שאתה צריך לשאול את עצמך בעת רכישת גריינדר באינטרנט או בחנות היא כמה תאים אתה רוצה? ברמה הבסיסית ביותר, זו באמת בחירה בין מטחנות תא אחד לבין מטחנות עם מספר תאים.

1. גריינדר 2 חלקים

גריינדר 2 חלקים, המכונה לסירוגין מטחנת חדר אחד, בדרך כלל מיומנת מספיק בהפיכת גרגירים מחוספסים לדגנים רכים. זה מספיק לחלק מהמעשנים, במיוחד אלה שרק לומדים איך לטחון גראס בפעם הראשונה. עם זאת, משתמשים רבים נמנעים ממטחנת 2 חלקים מכיוון שאין לה תא פרחים מובנה או לוכד קיף. אם kief חיוני לחוויית העישון שלך, מטחנת 2 חלקים אינה האידיאלית עבורך. 

עם זאת, אם לא אכפת לך מקיף ואתה רק רוצה דרך קלה ובמחיר סביר לטחון את הניצן שלך, אז מטחנה פשוטה של ​​2 חלקים עשויה להיות מושלמת עבורך. כבונוס, גריינדרים של תא אחד הם הרבה יותר קלים לניקוי ותחזוקה מאשר גריינדרים עם מספר תאים.

2. מטחנת 4 חלקים

גריינדר של  4 חלקים הוא כנראה המטחנה הרב-תכליתית הנפוצה ביותר בשוק, אם כי דגמי גם גריינדר 3 חלקים זמין. ההבדל העיקרי (והדי היחיד) בין שני הסגנונות הוא שלשלושה חלקים אין לוכד קייף ולארבעה חלקים יש. 

לאחר שהעשב נטחן, הגרגיר שיתקבל יסחף לתוך תא מרכזי שבו מסך עדין במיוחד יסנן את הקיף מפרח האדמה. אז בעצם, שלושת החדרים של מטחנת 4 חלקים (אנחנו יודעים, זה מבלבל – אבל זכרו, המכסה נחשב גם  חתיכה) ישמשו באופן הבא:

  1. תא עליון לניצן הלא טחון שלך
  2. תא אמצעי עבור הניצן הטחון שלך
  3. תא תחתון עבור הקיף שלך

אם אינכם מכירים את kief, זהו תוצר לוואי חזק מאוד של תהליך הטחינה, המורכב מטריכומות חזקות (המקור לכל ה-THC המעצבן הזה שאתם כל כך אוהבים). ניתן לפזר Kief כדי לתת אסטרה בוסט או לשמש להכנת חשיש עם מכבש אבקה. אם מעשנים  או מאדים יצטרכו לבחור בין מטחנה של 2 חלקים או 4 חלקים, רובם  ילכו עם מטחנת 4 חלקים. מכיוון שקיף עשיר ב-THC, מי יכול להאשים אותם?

איזה סוגי גריינדרים יש?

גורם עיקרי נוסף שעליך לקחת בחשבון כאשר אתה קונה את הגריינדר הוא החומר ממנו הוא עשוי. מטחנת מתכת נתפסת לעתים קרובות כאמינה יותר, אך ישנם סוגים שונים של מתכות המשמשות בייצור של גריינדרים, כל אחד מציע תוצאות שונות.

גריינדר טיטניום

גריינדר טיטניום מוערך בזכות השיניים החדות שלו. אפילו הגוש העיקש ביותר מצטמצם לגרגר עדין כמו חול בתא המרופד בסכיני גילוח של גריינדרים מסוג טיטניום. גם לאחר שימוש חוזר וכבד, קשה להקהות שיניים של טיטניום. אתה יכול גם לסמוך על מטחנת הטיטניום שלך שתהיה קלה באופן מפתיע מכיוון שהיא לא צפופה. בגלל שהם ניידים מאוד, הם מושלמים עבור המעשנים שנמצאים הרבה בדרכים. למרות שמטחנות טיטניום עצמן אינן כבדות, תגי המחיר שלהן יכולים להיות סיפור אחר.

גריינדר אלומיניום

הוא הרבה יותר נפוץ ובמחיר סביר מהדגמים של טיטניום, גריינדר האלומיניום דורש מעט בדיקה בזמן הקניה. הסיבה לכך היא ש אלומיניום מגיע במגוון רחב של דרגות. גריינדר אלומיניום גול עלול להשאיר שבבי אלומיניום בעשב שלך בעוד מטחנת אלומיניום בדרגה גבוהה יכולה להחזיק מעמד אם היא מתוחזקת כראוי. מאחר ואיכות האלומיניום יכולה להשתנות, חפש אלומיניום בדרגה גבוהה, כגון אלומיניום אנודייז. בעוד ש אלומיניום היא אחת המתכות ההיגיניות ביותר, בחלק מהדגמים משתמשים למעשה בשיניים מפלדת אל חלד רפואית. עם זאת, אלומיניום היא מתכת קלה מאוד לניקוי ולכן התחזוקה השוטפת שלה היא מאוד קלה.

גריינדר נירוסטה

גריינדר מנירוסטה היא אופציה נדירה הרבה יותר מאשר מטחנות אלומיניום. מטחנת נירוסטה נועדה להיות בעלת להבים עמידים יותר. הוא עמיד יותר מאלומיניום מכיוון שזו מתכת קשה יותר, מה שאומר שהיא לא רגישה לקהות כמו אלומיניום.

גריינדר מעץ

סגנון מרומם בדרך כלל לצד ביצועים, גריינדר מעץ יכול להגיע במגוון עיצובים מרשימים הודות לכישרון של עובדי העץ. דגמים רבים של מטחנות אלו מגולפים בצורה מעוטרת, ומעניקים אחיזה טובה, מרקם נוח ואסתטיקה כפרית חמימה. עץ אינו חומר היגייני כמו רוב המתכות המשמשות בגריינדרים, אך רוב האנשים נהנים מהם.

גריינדר פלסטיק

גריינדר פלסטיק היא הסוג המשתלם ביותר, אך לפעמים הפחות יעיל,  הוא מתקשה להתאים לעמידות המחוספסת ולחדות הדיוק של עץ או מתכת. עם זאת, אלו מטחנות נהדרות למתחילים שילמדו כיצד להשתמש בגריינדר מבלי לשבור את הכיס, במידה ותבחר בגריינדר מפלסטיק שהוא מושקע יש סיכוי שתראה תוצאות דומות כמו בגרינדרים ממתכת או עץ.

חשיבות השיניים בגריינדרים

ברור שאחד המרכיבים החשובים ביותר הוא יעילות השיניים. ברוב המקרים, שיניים בצורת יהלום הן האפשרות המועדפת. צורת היהלום מאפשרת גריסה מסודרת דמוית סכין גילוח עם עמידות מינימלית בעת הפחתת ניצן לפרח מגורען. שיניים בסגנון יתדות הן פחות שכיחות, אבל אתה עדיין יכול למצוא אותן. גריינדרים עם שיני יתדות פחות יעילים  מסוגים של  שיני יהלום חדות כתער, ולעיתים קרובות פועלות יותר כמגרסת עשבים מאשר מטחנת עשבים. באופן דומה, היתדות נוטות יותר לקלוט שאריות של חומר עשב, מה שהופך אותן לקצת יותר קשות לניקוי ותחזוקה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *